Project Description

Üstün Performans

RKS ailesinin kendi küçük performansı büyük adayı RN 180 ile başlangıç motoru arayıp da İtalyan kalitesinden mahrum kalmak istemeyenler harika bir başlangıç yapacaklar. Oldukça ergonomik bir tasarıma ve boyutlara sahip olan RN 180, başlangıç sınıfı olmasına karşın sağladığı üstün performansla büyük bir övgüyü hak ediyor.

Güçlü ve Dayanıklı

Mütevazi görünümünün ardına benzersiz bir dayanıklılık sığdıran RN 180, göstermiş olduğu güç ve performansını etkileyici sağlamlığı ile bütünleştirerek ve yollarda büyük bir sürüş kolaylığı sağlayan gösterge saati ile tam motosiklet tutkunlarının arayıp bulamadığını sunmayı başarıyor.

Farklı ve Etkileyici

RN 180 modelinin sesi benzersizdir ve açıkça bir RKS modeli olduğunu belirtmektedir. Kalitesini görünümüyle dahi ispatlayabilen son teknoloji egzoz sistemi ile hem gözlere hem de kulaklara hitap bir ses performansı sunarak gücünü somutlaştırmaktadır.

Oldukça sade tasarlanan modeli, keskin ve benzersiz çizgileri oldukça şık bir görünüme kavuşturuyor. Nitekim ilk gördüğünüz an aşık olacağınız gibi geçtiğiniz yollarda tüm gözler siz kaybolana dek üzerinizde olacak.

Eğlenceli Sürüşler

Oldukça elverişli boyutlarıyla ister geniş bir otoban yolu ister dar bir sokak olsun nerede dilerseniz dileyin RN 180 sizi asla yarı yolda bırakmaz. Bu özelliğine performansını da katarak size eşlik eden RN 180 ile yolculuklarınız çok eğlenceli hale gelecek.

Silindir Hacmi: 189 cc

Motor Tipi: 4 Zamanlı, Tek Silindir, 2 Valf

Şanzıman: 5 Vites

Maksimum Güç: 13.07 HP @ 8500 rpm

Maksimum Tork: 13.4 Nm @ 6500 rpm

Yakıt Sistemi: Karbüratör

Yakıt Tipi: Benzin

Ateşleme: C.D.I. Ateşleme

Soğutma: Hava Soğutmalı

Ön / Arka Fren: Disk / Disk

Ön Lastik: 120/70-14

Arka Lastik: 140/70-14

Dingil Mesafesi: 1240 mm.

Uzunluk: 1875 mm.

Genişlik: 750 mm.

Yükseklik: 1020 mm.

Boş Ağırlık: 102 kg.

Azami Yük: 258 kg.

Yakıt Tankı Kapasitesi: 8,5 lt.

Modele ait sunum dosyasını incelemek için tıklayınız!

* RKS Motor; ürün teknik özelliklerine ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.